יום ג', כט’ בטבת תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות תחומי הדעת הנהגת הורים חדר מורים יצירת קשר.
תלמידים והורים יקרים, מצורף עיתון בית הספר, מעשה ידיהם של הכתבים הצעירים והנפלאים שלנו. קריאה מהנה!
קרא עוד...
רצינו להודות מכל הלב, בשם צוות בית החינוך ע"ש א.ד. גורדון, לצוות היגוי הורים, ולהורים הרבים שהגיעו ביום שישי, "יום המורה", לבית הספר, החליפו אותנו ואפשרו לנו להתפנק וליהנות במועדון ה"גורדוניסטים".
קרא עוד...
"אֲנִי מְפַזֵּר אֶת יום הַכִּיפּור עַל פְּנֵי כָּל הַשָּנָה. עֲנָבִים בְּשֵלִים בְּעונָתָם. אַךְ אֵיךְ יַבְשִילוּ חֲטָאִים וְכַפָּרָתָם בְּיום אֶחָד?" יהודה עמיחי כתב את השורות הנפלאות הללו , אני נוהגת ללמד את תלמידיי ,על כל המשתמע מהן. חתימות טובות
קרא עוד...
מסרים לחגי תשרי - בטיחות בדרכים
קרא עוד...
בחודש זה אנו מתמקדים ביחסים בתוך קבוצת השווים. קבוצת השווים, שבה מתרחשים תהליכים לימודיים וחברתיים, הינה קבוצה הטרוגנית שחבריה שונים זה מזה בהיבטים מגוונים. השונות וביטוייה המגוונים בפעילות החינוכית, החברתית והלימודית עשויים לזמן לחברי קבוצת השווים הפריה הדדית, התפתחות אישית וחברתית והתנסות במימוש ערכים כמו: מתן כבוד לשונה, קבלת האחר ועוד.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, מצ"ב לוח החוגים בבי"ס לשנת תשע"ח.
קרא עוד...
טקס יום הזיכרון ה- 22 לזכרו של יצחק רבין ז"ל יתקיים ביום שישי י"ד בחשוון, 3.11.17, בשעה 8:15 ברחבת בימת בית הספר. (במקרה של גשם הטקס יתקיים באולם הספורט). ראו הזמנה.
קרא עוד...
לוח חודש אוקטובר
בין הקיץ לסתיו - חודש תשרי. עם כל שנאהב בחודש תשרי. ברכות של תשרי, סליחות של תשרי ובלחש עולה בקשה. כי ידוע הרי שבחודש תשרי מתחילה לי שנה חדשה.
קרא עוד...
"החינוך הוא הדרך. האדם - הוא המטרה" א.ד. גורדון
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים ותלמידות יקרות -תרגיל הלמידה בחירום הסתיים.
קרא עוד...
בחודש זה אנו עוסקים בטיפוח המעורבות החברתית, בנכונות לקבל תפקידים ולמלאם מתוך מסירות ואחריות. ביטוי לכך, בין היתר, ב"תפקיד לכל תלמיד" בחברת הילדים ובהליך הבחירות הדמוקרטי לתפקידים במועצה, שהגיע לסיומו השבוע.
קרא עוד...
בחודש זה אנו עוסקים בבניית הכיתה כקבוצה חברתית, אנו עוסקים בערכים ובמיומנויות של שיתוף והשתתפות, המבוססים על שיווין, הדדיות, שיתוף פעולה והשתתפות פעילה. ב"דבק" המחבר בין תלמידי הכיתה .
קרא עוד...
מצ"ב פרוטוקול הנהגת הורים מנובמבר 2016
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים,לשימושכם מצ"ב רשימות ספרי הלימוד והציוד ע"פ השכבות לשנת הלימודים תשע"ח.
קרא עוד...
דבר המנהלת ועדכוני המזכירות
חברת הילדים הדמוקרטית
ביטחון ובטיחות ואחריות הורית
הקשר הרב דורי
אורחות חיים תקינים
מפת"ח הלב חינוך וחברה בגורדון
מנהיגות ירוקה
פרוטוקול ישיבות הנהגת הורים
טפסים
עיתון בית הספר
למידה בשעת חירום